TRX

 TRX:Total-Body Resistance ExerciseTRX

 Suspension Training (Závěsný trénink).

Jak vzniklo TRX?

TRX® byl původně vyvinut americkými vojenskými a speciálními jednotkami jako všestanný systém pro posilování celého těla i v extrémních podmínkách. TRX® a jeho tréninkové postupy tak nahradí kompletně vybavenou posilovnu. Postupem času začali TRX® používat nejlepší MMA bojovníci, olympijští medailisté a desítky profesionálních sportovců z celého světa.

TRX

Každé cvičení zapojí vaše tělesné jádro (tzv. „CORE“) – mezi hlavní partie patří břišní oblast, záda, ABS, hrudník a pánev. Jádro umožňuje tělu stabilitu a flexibilitu. Bez ohledu na to, co děláte každý den, bude to mít vliv na vaše jádro – mytí auta, hra košíkové s dětmi, rekreační sport (golf, tenis atd.) nebo příprava na sportovní soutěže. Silné a stabilní jádro je důležité pro prevenci poranění.

 

Tělo vnímá pohyby, nikoli svaly

Tato koncepce je naprosto odlišná od tradičního posilování na strojích,TRX

které se zaměřuje na izolované svaly. Posouvá se směrem k integrovanému přístupu: k vyrovnanosti, koordinaci a flexibilitě.

Posilování je vhodné, jak pro začátečníky tak i pro pokročilé. Obtížnost si nastavuje každý sám podle náklonu svého těla.

 

Závěsný trénink

TRXTechniky závěsného cvičení jsou připraveny tak, aby bylo zapojeno celé tělo jako jednotný koordinovaný systém. Závěsné cvičení na TRX® systému je další velký vývojový krok při funkčním výkonnostním cvičení

 

POKUD NECHCETE Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU NAVŠTÍVIT SKUPINOVOU HODINU, MÁME PRO VÁS VÝHODNOU NABÍDKU INDIVIDUÁLNÍHO CVIČENÍ ZA CENU JIŽ OD 300,-/HOD.  JAK PRO ŽENY, TAK I PRO MUŽE.

INFO: 608 04 05 05

TRX Osobní tréninky Cvičení pro seniory Body a step Bodyforming

Cvičení TRX

TRX® se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX®.

Nabídka osobních tréninků

Tréninkový plán Vám sestavíme na základě věku, kondice, ale i časových a finančních možností.

Nabídka pro seniory

Pestré zdravotní a kondiční cvičení i pro seniory se zdravotními problémy.

Cvičení bosu a stepu

BOSU je specificky navrženo, aby pomohlo dosáhnout rovnováhu mezi svalovými systémy posturálních a fázických řetězců rychleji, bezpečněji a kompletněji než jakékoliv jiné tréninkové zařízení.

Bodyforming

Komplexní cvičení zaměřené na rovnoměrné formování a zpevnění celé postavy. Bodyforming se zaměřuje na posílení ochablých a protažení zkrácených svalů.